حکایت

تمرکز بر روی اهداف

کمانگیر پیر و عاقلی در مرغزاری در حال آموزش تیراندازی به دو جوان بود . در آن سوی مرغزار نشانه ی کوچکی از درختی آویزان شده بود . جوان اولی تیری را از ترکش بیرون کشید و آن را در کمان گذاشت و هدف گرفت. کماندار پیر از او خواست تا آنچه را که می بیند شرح دهد:می گوید«آسمان را می بینم، ابرها را، درختان را، شاخه های درختان را و هدف را» کمانگیر پیر می گوید‌‌ «کمانت را زمین بگزار تو آماده نیستی»

جوان دومی پا پیش می گذارد کمانگیر پیر می گوید:‌«آنچه را که می بینی شرح بده»

 وی جواب داد : «فقط هدف را می بینم»

پیرمرد فرمان داد «پس تیرت را بینداز » و تیر بر هدف می نشیند.

( وقتی که تنها هدف را ببینیم نشانه گیریمان درست خواهد بود و تیرمان بر طبق میلمان به پرواز در خواهد آمد. تمرکز افکار بر روی هدف به سادگی حاصل نمی شود اما مهارتی است که کسب آن امکان پذیر است و ارزش آن در زندگی همچون تیراندازی بسیار زیاد است)

/ 39 نظر / 70 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

مطلب شما راخواندم و عالی بود

elika

- - - فروشگاه کارت پستال برجسته دست ساز - - - - - - www.SpecialThings.ir - - - - - - www.KartPostal1.persianblog.ir - - - نظر یادتون نره [گل]

hani

سلام خدمت شما سایت زیبایی دارید منتها این dialog box که با هر بار باز کردن صفحات سایت نمایش داده میشه کمی اذیت کننده هستش.

mahyasite

چطور نمیدانستید امروزه فضای مجازی و اینترنت بهترین راه برای تبلیغ و فروش محصولات است؟!!! آیا فکر نمیکنید اینطور با کمترین هزینه هم بیشترین تبلیغ را دارید هم بیشترین فروش؟!!! آیا نمیخواهید با کمتر از80 هزار تومان(بجای 500 هزارتومان) صاحب سایت شوید؟!!!

فروشگاه کلکسیون

با اجازه ی نویسنده ی محترم وبلاگ فروشگاه اینترنتی کلکسیون، ارئه دهنده ی * تزئينات جشن و تم های تولد متفاوت و بی نظیر برای کوچولوها و بزرگتر ها * سفارش ساخت کلیپ تصویری * لوازم تزئینی دکوری فانتزی برای منزل و دکور اتاق کودک * انواع CD و DVD های آموزشی و کاربردی برای کودکان و بزرگسالان * انواع يادبودهای نامزدی، عقد وعروسی و تولد * بيسکوئيت های فانتزی * انواع کارت دعوت، کارت پستال و کارت تشکرهای فانتزی * لوازم دکوری جهيزيه عروس و لوازم نامزدی-عقد ( جاحلقه ای، ست های زيبای عقد ... ) * انواع زیورآلات و ست های بی نظیر و متفاوت برای کودکان و بزرگسالان (دستبند، گوشواره، انگشتر، گردنبند ...) http://www.colecsion.com/

گل

http://www.aparat.com/v/GNaiv/نامه_اسرار_آمیز%28%28%28شانس%29%29%29_واقعی

طراحی سایت

طراحی حرفه ای وب سایت در هونیاک www.honiac.ir info@honiac.ir